Eskişehir Tasarım ve İnovasyon Merkezinin Kurulması için Teknik Destek Projesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından uygulanan Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında yürütülmektedir. Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketi Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı (ATAP A.Ş.) tarafından uygulanan teknik destek projesi kapsamında kurulan Eskişehir Tasarım ve İnovasyon Merkezi (ETİM) Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer almaktadır.

ETİM’in amacı, Eskişehir ve çevresinde, öncelikle havacılık, raylı sistemler, makine imalatı, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ’lerin, yenilikçi ürünlerle dünya piyasalarında rekabet gücünü artırıp, mühendislik, tasarım ve prototipleme kabiliyetlerinin geliştirilmesine destek sağlayarak, ülkemizin dış ticaret açığını azaltmak ve bölgenin rekabetçilik seviyesini arttırmaktır.

Makinelerimiz

Hizmetlerimiz

Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu onu icat etmektir.

Alan KAY

Asla rekabet etmek için yenilik yapmayın, oyunun kurallarını değiştirmek için yenilik yapın.

David O. ADEIFE

ETİM Haberleri

Eskişehir Tasarım ve İnovasyon Merkezi (ETİM) Açıldı

Geleceğin Sanayi Tasarımı Eskişehir’den Yükseliyor Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank,  Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi…

EDICtive Design Call Başvuruları Başladı!

EDICtive Design Call Başvuruları Başladı! Sanayi tesislerinde, makinalarda ve konutlarda; ısıtma ve soğutma sistemlerindeki enerji tüketimini eklemeli imalat yöntemlerini de kullanarak en aza indirecek yaratıcı çözümler arıyoruz! Yarışma kapsamında; makina-imalat,…

İletişim

ETİM (Eskişehir Tasarım ve İnovasyon Merkezi)

75. Yıl OSB Mahallesi, Bilim Caddesi, ETİM Binası 7/1 Odunpazarı Eskişehir

+90 222 236 84 09 / 10

info@etim.org.tr

ETİM ile ilgili duyuruların, haberlerin ve etkinliklerin e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız lütfen e-postanızı kaydedin.

Fill out this field
Menü